Testery Funkcjonalne

Testery FunkcjonalneTester Defibrylatorów i Stymulatorów Serca

Rigel UniPulse 400 został zaprojektowany do szybkiej i dokładnej analizy wszystkich rodzajów defibrylatorów zarówno tych jedno- jak i dwu-fazowych oraz defibrylatorów AED. Posiada również funkcjonalność analizy stymulatorów serca oraz wbudowany symulator EKG.

Więcej


Tester Diatermii Chirurgicznych

Rigel Uni-Therm to najnowszy, rewolucyjny tester diatermii chirurgicznej. Umożliwia pełne testowanie urządzeń do diatermii chirurgicznej. Dzięki zastosowanej technologii Rigel Uni-Therm jest chyba najbardziej pożądanym testerem na rynku, pozostawiając konkurencję daleko w tyle.

Więcej


Tester Pomp Infuzyjnych

Rigel Multi-Flo to zaprojektowany w oparciu o wymagania rynku analizator funkcji pomp infuzyjnych. To przenośne urządzenie umożliwia pełną i szybką diagnostykę parametrów funkcjonalnych wszystkich rodzajów pomp infuzyjnych.

Więcej


Tester Respiratorów

CITREX H4 jest przenośnym testerem, szwajcarskiej firmy Imtmedical, przeznaczonym do badania parametrów respiratorów . W prosty i szybki sposób umożliwia weryfikację lub kalibrację przy zachowaniu niewielkich wymiarów i bardzo wysokiej dokładności.

Więcej